Створено Організаційний комітет з підготовки та проведення на Сумщині Дня охорони праці

В Управлінні Держпраці у Сумській області пройшло установче засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці, який відзначається щороку 28 квітня згідно з Указом Президента України, як Національний день охорони праці. Цього року за рекомендацією Міжнародної організації праці свято пройде під гаслом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

У 2017 році МОП спрямувала свою діяльність саме на підвищення інформованості щодо нещасних випадків і хвороб, які пов’язані із роботою. Оскільки дані про такі нещасні випадки і хвороби мають важливе значення для профілактики, існує гостра необхідність в удосконаленні системи реєстрації і повідомлення, а також у зборі і аналізі інформації про безпеку і гігієну праці на національному рівні.

Під час засідання члени оргкомітету обговорили проект плану заходів до Дня охорони праці, серед яких: конкурси між підприємствами Сумщини в частині забезпечення охорони праці на виробництві, зустрічі із студентами вишів та учнями загальноосвітніх навчальних закладів задля поширення знань з безпеки праці, а також традиційний конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Також планується всебічне висвітлення у засобах масової інформації заходів та загальних питань щодо реалізації державної політики в галузі охорони праці, виконання регіональних програм з питань охорони праці, матеріалів про рівень і причини аварійності, виробничого травматизму і професійних захворювань.

До складу організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці у Сумській області увійшли керівники Управління Держпраці у Сумській області, ДП «Сумський експертно-технічний центр Держпраці», Сумської обласної організації роботодавців «Сумський регіон», Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Сумській області, відділу охорони праці Сумської міської ради, Сумської обласної ради професійних спілок.

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУМСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ"

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International,

якщо не зазначено іншого