Про нас говорять


Анатолій ПОДОЛЯКА, підприємець

- Дуже задоволений якістю навчань з охорони праці, які проводить Сумський експертно-технічний центр. Вважаю час, проведений на лекціях, використаний із користю. Дякую.


Наталія НАЗАРЕНКО, вихователь-методист 

Дуже корисні та змістовні заняття з охорони праці. Педагоги підібрані кваліфіковані, компетентні у своїй справі. Хотілося б окрім теорії, ще побільше практики. 

 

Володимир ЛЕБІДЬ, начальник відділу ОП

- Маючи на підприємстві низку об’єктів підвищеної небезпеки, мені доволі часто доводиться звертатися до Сумського ЕТЦ для проведення ТО та діагностування обладнання, адже тут працюють як одна команда, один злагоджений механізм. Ввічливі та професійні експерти, які добре знають свою справу. Також працівники нашого підприємства постійно проходять в центрі навчання та перевірку знань з питань охорони праці – без виїздів, що дуже зручно.


Олег МАЛИЙ, електромонтажник

- Якщо говорити коротко про навчання в Сумському ЕТЦ, то це – корисно і цікаво. А взагалі, знання з охорони праці знадобляться будь-де.Сергій МІХЄЄВ, майстер електромонтажної дільниці

- Дуже дякую викладачам експертно-технічного центру за корисно та змістовно проведений час на заняттях з охорони праці. Раджу всім своїм колегам.


Наталія НОСОК, вихователь дитячого навчального закладу

Під час занять з охорони праці отримала багато пізнавальної інформації, яка знадобиться у роботі. На всі питання отримала вичерпні відповіді. Сподобалися навчальні фільми – цікаво, корисно і зрозуміло. 


 Борис ГРУДИНА, заст. директора ТОВ ВТП «Енерготехнології» 

- Працівники нашого підприємства згідно з вимогами діючих Правил періодично проходять навчання та перевірку знань у Сумському ЕТЦ. Особисто я користуюся послугами ЕТЦ з цих питань із 2001 року. Рекомендую навчальний центр як заклад з доброю організацією навчання та отримання необхідних знань.  


Юрій ОЛІЙНИК, головний енергетик

За час проходження мого навчання в ДП «Сумський ЕТЦ» хочу відзначити відмінну організацію процесу, залучення викладацького складу, який доступно надає необхідні знання. 

Володимир ПЄЧКО, інженер з охорони праці

Колектив ЕТЦ дружелюбно налаштований до своїх слухачів, що навчаються з питань охорони праці. Матеріал лекцій викладається у зрозумілій та доступній формі. Велика подяка викладачам та методистам за їх працю. 

 

 
Ірина КАЗАЧАНСЬКА, голова фермерського господарства

Можу сказати, що викладачі Сумського ЕТЦ, які проводять навчання з охорони праці, мають високий рівень підготовки. Лекційний матеріал наповнений цікавими відео додатками, а змістовна теорія доповнюється практичними прикладами.  

 

 

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУМСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ"

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International,

якщо не зазначено іншого