Про нас говорять


Анатолій ПОДОЛЯКА, підприємець

- Дуже задоволений якістю навчань з охорони праці, які проводить Сумський експертно-технічний центр. Вважаю час, проведений на лекціях, використаний із користю. Дякую.

 

Володимир ЛЕБІДЬ, начальник відділу ОП

- Маючи на підприємстві низку об’єктів підвищеної небезпеки, мені доволі часто доводиться звертатися до Сумського ЕТЦ для проведення ТО та діагностування обладнання, адже тут працюють як одна команда, один злагоджений механізм. Ввічливі та професійні експерти, які добре знають свою справу. Також працівники нашого підприємства постійно проходять в центрі навчання та перевірку знань з питань охорони праці – без виїздів, що дуже зручно.


Олег МАЛИЙ, електромонтажник

- Якщо говорити коротко про навчання в Сумському ЕТЦ, то це – корисно і цікаво. А взагалі, знання з охорони праці знадобляться будь-де.Сергій МІХЄЄВ, майстер електромонтажної дільниці

- Дуже дякую викладачам експертно-технічного центру за корисно та змістовно проведений час на заняттях з охорони праці. Раджу всім своїм колегам.

 

 Борис ГРУДИНА, заст. директора ТОВ ВТП «Енерготехнології» 

- Працівники нашого підприємства згідно з вимогами діючих Правил періодично проходять навчання та перевірку знань у Сумському ЕТЦ. Особисто я користуюся послугами ЕТЦ з цих питань із 2001 року. Рекомендую навчальний центр як заклад з доброю організацією навчання та отримання необхідних знань.  

 

При використанні матеріалів з даного сайту 
посилання на ресурс обов’язкове.

Copyright © 2013  www.etc.sumy.ua