Графік навчання на вересень 2019 р.

Шановні партнери!

Повідомляємо, що Навчальний центр ДП «Сумський ЕТЦ» проводить набір в групи з навчання у ВЕРЕСНІ 2019 р. за наступними напрямами:

1) виїзні навчання за різними напрямами:

- у м. Охтирка;

- у м. Ромни;

- у м. Шостка;

- у м. Конотоп;

- у м. Кролевець;

2) навчання посадових осіб та фахівців, які зайняті проектуванням, будівництвом, випробуванням і технічним наглядом за будівництвом систем газопостачання:

- ДБН В.2.5-20-2018 «Газопостачання»;

- ДСТУ-НБА.3.1-18:2013 «Настанова щодо зварювання конструкцій газопроводів із сталевих труб»;

3) навчання з Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (на групу допуску з електробезпеки, включає вивчення: ПБЕЕС, ПЕЕЗ, ПУЕ).

Атестат про акредитацію Випробувальної лабораторії

Випробувальна лабораторія Державного підприємства "Сумський експертно-технічний центр Держпраці" підтвердила свою компетентність шляхом акредитації в Національному агентстві з акредитації України згідно вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 (ISO/IEC 17025:2017) щодо проведення неруйнівного контролю, випробувань на працездатність, визначення електричних параметрів машин, механізмів, апаратів; випробуваннь тиском, гідравлічних випробувань (атестат акредитації №20646 від 20.08.2019р.)

Графік навчання на серпень 2019 р.

Шановні партнери!

Повідомляємо, що Навчальний центр ДП «Сумський ЕТЦ» проводить набір в групи з навчання у СЕРПНІ 2019 р. за наступними напрямами:

1) виїзні навчання за різними напрямами:

- у м. Охтирка;

- у м. Конотоп;

- у м. Кролевець;

2) навчання з загальних питань охорони праці ;

 

3) навчання осіб, відповідальних за безпечну і надійну експлуатацію будівель та споруд;

4) навчання з НПАОП 0.00-1.81-18 «Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском»;

5) навчання з Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (на групу допуску з електробезпеки, включає вивчення: ПБЕЕС, ПЕЕЗ, ПУЕ).

Новий вид навчання

Шановні партнери!

Повідомляємо Вас, що з липня 2019 року Навчальний сектор ДП «СУМСЬКИЙ ЕТЦ» починає набір у групу зі спеціального навчання з курсу «Роботи у вибухопожежонебезпечних зонах». Програма навчання розроблена для завідувачів складів паливно-мастильних матеріалів сільгосппідприємств та включає в себе вивчення загальних вимог безпеки, вимог пожежної та електробезпеки та методів надання домедичної допомоги в процесі виконання ними своїх обов’язків.

 

Санітарно-гігієнічна лабораторія ДП «Сумський ЕТЦ»

ДП "Сумський ЕТЦ" отримав визнання санітарно-гігієнічної лабораторії

Шановні партнери! Звертаємо Вашу увагу на те, що Державною службою України з питань праці внесено санітарно-гігієнічну лабораторію ДП «Сумський ЕТЦ» до інформаційного переліку лабораторій, атестованих на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу.

Детальніше...

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУМСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ"

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International,

якщо не зазначено іншого