Технологічні транспортні засоби

Чимало юридичних та фізичних осіб, розташованих на території Сумської області, використовують під час господарської діяльності великотонажні та інші технологічні транспортні засоби, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування. При цьому, однак, не всі з зазначених вище осіб дотримуються вимог діючого законодавства до експлуатації вказаних транспортних засобів, а деякі, навіть, не знають про існування цих вимог.

Детальніше...

Графік навчання на лютий 2021 р.

Шановні партнери!

Повідомляємо, що Навчальний центр ДП «Сумський ЕТЦ» проводить набір в групи з дистанційного навчання у ЛЮТОМУ 2021 р. за наступними напрямами:

  •  навчання з загальних питань охорони праці (початок 22.02.2021 р.).

 

Аудит з охорони праці

Питання аудиту з охорони праці на законодавчому рівні підіймається  з моменту прийняття в 1992 році Закону України «Про охорону праці». Так ст. 13 зазначеного закону передбачено, що роботодавець організовує проведення аудиту охорони праці з метою створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. В 2006 році Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону України «Про аудит з промислової безпеки і охорони праці». Але далі прийняття його в першому читанні законотворці не пішли. На міжнародному рівні затверджені та функціонують декілька нормативних актів, зокрема: OHSAS 18001:2007 «Система управління гігієною та безпекою праці» який на території України прийнятий як ДСТУ ОНSAS 18001:2010  «Система управління гігієною та безпекою праці». Норма про проведення аудиту з охорони праці також зустрічається в ПКМУ №1107 від 26.10.2011 року в формі «Декларація відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці».

 

Детальніше...

Забезпечення надійної експлуатації машин і механізмів

Забезпечення надійної експлуатації машин і механізмів, конструкцій і споруд, технологічного обладнання у різних галузях промислово-господарчого комплексу України є необхідною умовою технологічного, економічного і соціального прогресу суспільства.

Детальніше...

Новий вид навчання

Шановні партнери!

Повідомляємо Вас, що з жовтня 2020 року Навчальний сектор ДП «Сумський ЕТЦ» починає набір у групи з навчання за напрямами:

  • дотримання правил безпечного ведення робіт під час експлуатації обладнання, що працює під тиском на газоподібному паливі;
  • дотримання правил безпечного ведення робіт під час експлуатації обладнання, що працює під тиском на твердому паливі.

 

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУМСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ"

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International,

якщо не зазначено іншого