Атестат про акредитацію Органу з інспектування

ДП "СУМСЬКИЙ ЕТЦ" підтвердило свою компетентність як органу з інспектування в сфері охорони праці згідно ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2014

З метою дотримання законодавства в частині відповідності ДП «Сумський ЕТЦ» «Вимогам до експертних організацій, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва», затверджених наказом Мінсоцполітики України №507 від 12.04.2018 р., нашим підприємством успішно завершене проходження акредитації в Національному агентстві з Акредитації України щодо підтвердження компетентності підприємства вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2014 як незалежного органу, що здійснює інспектування як третя сторона.

Детальніше...

Навчання фахівців Управління Держпраці у Сумській області

Навчання фахівців Управління Держпраці у Сумській області

У Державному підприємстві «Сумський експертно-технічний центр Держпраці» пройшло навчання фахівців Управління Держпраці у Сумській області з загальних питань охорони праці.

Детальніше...

Тиждень права

Всеукраїнський тиждень права

Загальнодержавна акція «Тиждень права» проводиться в Україні щорічно відповідно до Указу Президента від 8 грудня 2008 року № 1149 «Про Всеукраїнський тиждень права» та був започаткований з нагоди 60-ї річниці проголошення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини.

Детальніше...

Готуй сани влітку

Готуй сани влітку!

Щодо деяких особливостей в законодавстві при підготовці підприємств теплокомуненерго та комунальних закладів до опалювального сезону.

Детальніше...

20 річниця ДП "Сумський ЕТЦ"

НА СЛУЖБІ ОХОРОНИ ПРАЦІ ЛЮДЕЙ 

Колектив державного підприємства «Сумський експертно-технічний центр» відзначає двадцяту річницю створення з почуттям гордості за результати своєї роботи, яка спрямована на підвищення (забезпечення) промислової безпеки та охорони праці на підприємствах, установах, організаціях Сумської області. Створене у 1998 році, за роки діяльності підприємство зусиллями досвідчених фахівців з багаторічним досвідом роботи суттєво розширило спектр послуг з питань експертизи, охорони праці та промислової безпеки, збільшило обсяги їх надання.

Детальніше...

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУМСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ"

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International,

якщо не зазначено іншого