Фотозвіт про відзначення Дня охорони праці на Сумщині

Із нагоди Всесвітнього дня охорони праці Організаційний комітет, створений при Управлінні Держпраці у Сумській області, запланував велику кількість різноманітних заходів. які тривали протягом квітня та охопили значну кількість учасників.   

Одним із запланованих заходів була панахида за загиблими на виробництві, яка пройшла 22 квітня у Свято-Воскресенському кафедральному соборі. Звичайно ж, нагода завітати до храму не досить святкова, але ж атмосфера богослужіння та молебень за душі тих, кого вже з нами немає, дозволила присутнім вкотре замислитися над швидкоплинністю та цінністю земного життя.

Наступного дня працівники Управління та Сумського експертно-технічного центру взяли учать у Всеукраїнській толоці «За чисте довкілля». Масовості та ентузіазму працівників Держпраці міг позаздрити будь-який колектив. Того дня біля адмінбудівлі по вул. Горького, 28-б було висаджено 20 кущів ялівцю, та вивезено більше десятка мішків сміття, зібраного навколо.

Естафету «управлінців» підхопили «експерти». За лічені години навколишню територію на Косівщинській, 18 було перетворено на зразково-показовий майданчик чистоти та краси.

  

Тиждень на передодні Дня охорони праці розпочався відкриттям у фойє Управління Держпраці у Сумській області виставки кращих дитячих робіт регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка  «Охорона праці очима дитини». Відтепер кожен, хто завітає на Горького, 28-б, зможе на власні очі пересвідчитися в агітаційному таланті юних аматорів Сумщини, які своїми роботами закликають дорослих берегти власне життя на робочому місці. Виставку було організовано завдяки підтримці ДП «Сумський ЕТЦ».

 

Вечір «важкого» понеділка завершився на інформаційній ноті. Слухачі радіо «Слобода FM» мали змогу у прямому ефірі поспілкуватися із заступником начальника Управління Держпраці у Сумській області Наталею Антоненко.

26 квітня 1986 року стало «чорним» днем для України. Цього дня вже тридцять років поспіль усе прогресивне людство вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Участь в урочистих заходах з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи взяли й представники Держпраці.

Кульмінацією святкування Дня охорони праці стали урочисті збори в залі Сумської обласної ради, на яких вшановували кращих з кращих, хто своєю наполегливою працею забезпечує належні, безпечні і здорові умови праці, стоїть на сторожі здоров’я і головне – життя. Не забули й про переможців Відбіркового регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку.

Цьогорічне свято – День охорони праці виявилося ювілейним. Започатковане десять років тому, воно з кожним роком стає більш відомим та популярним. Натомість, головним завданням  є – звітувати перед суспільством про «нульовий» рівень виробничого травматизму, тоді день останнього нещасного випадку в історії стане дійсно професійним святом для всіх. 

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУМСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ"

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International,

якщо не зазначено іншого