Відбулася перша Колегія Держпраці

У Києві 26 листопада відбулось засідання колегії Державної служби України з питань праці за участі Міністра соціальної політики Павла Розенка, представників Федерації профспілок України, Федерації роботодавців, Уряду, Адміністрації Президента, народних депутатів. Участь у колегії також взяли керівники управління Держпраці у Сумській області та ДП «Сумський експертно-технічний центр Держпраці».

Під час засідання колегії проаналізували діяльність Держпраці за останні десять місяців з початку утворення, обговорили основні проблеми і перспективи у сфері охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці, формування якісно нового державницького підходу щодо розбудови Служби, окреслили плани на 2016 рік.

Також одними з ключових тем в обговоренні були застосування міжнародного досвіду роботи державних інспекторів, посилення співпраці між соціальними партнерами та громадськістю, створення ефективної та сприятливої взаємодії між представниками бізнесу і влади, міжнародна співпраця, налагодження діалогу з міжнародними організаціями, обміном досвідом й знаннями.

У ході колегії чимало пропозицій висловили й соціальні партнери Держпраці: представники роботодавців та профспілок України.

Нагадаємо, колегія Державної служби України з питань праці проходила в рамках XIV Міжнародного промислового форуму-2015, де відбулась виставка-презентація Держпраці.

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУМСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ"

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International,

якщо не зазначено іншого