Фахівці Держпраці вчилися надавати першу медичну допомогу

У рамках навчання з питань охорони праці посадових осіб управління Держпраці у Сумській області пройшли практичні заняття з надання першої медичної допомоги в умовах виробництва та під час можливих екстремальних подій. Тренінг проводили фахівці Сумського обласного центру екстремальної медичної допомоги та медицини катастроф.

Зупинка серця та відсутність дихання, переломи та порізи, отруєння та вогнепальні поранення – ці та інші надзвичайні ситуації, які можуть трапитися щомиті, були розглянуті під час занять з надання невідкладної медичної допомоги в рамках навчання з охорони праці.

Крім змістовних лекцій та цікавих порад, посадові особи управління Держпраці мали змогу безпосередньо на тренувальних фантомах «здійснити» реанімаційні заходи під наглядом досвідчених практикуючих лікарів, отримавши не тільки зауваження від професіоналів, а й практичні навички – зробити закритий масаж серця, штучну вентиляція легень, накладання пов’язок, і, навіть, правильне транспортування постраждалого. 

Тренінг з надання першої медичної допомоги – це лише частина загального курсу навчання з питань охорони праці, яке проводить    Головний навчально-методичний центр Держпраці з 9 по 13 листопада на базі Державного підприємства «Сумський експертно-технічний центр». По закінченню на 25 державних інспекторів управління чекають іспити, під час яких вони зможуть довести свою здатність та компетентність аби навчати безпечній праці інших.

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУМСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ"

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International,

якщо не зазначено іншого