Для чого перевіряти драбини та стрем’янки?!

Для чого перевіряти драбини та стрем’янки?!

Ми не рідко стикаємося з питаннями безпеки та безпечного виконання роботи. Окремою темою стоять питання виконання робіт на висоті тому що це доволі небезпечна справа. Падіння навіть з невеликої висоти може призвести до серйозних травм. Тому якість та працездатність таких пристроїв викликає особливу увагу.

Найвідомішими та найпоширенішими пристроями для роботи на висоті без сумніву є драбини та стрем’янки (далі Драбини). Драбини можуть бути різних розмірів та конфігурацій і присутні як на великих підприємствах, так і у невеликих приватних господарствах.

Дехто вважає, що достатньо провести ретельний огляд Драбини щоб впевнитись у її працездатності, але бувають такі дефекти, які неможливо побачити і коли Ви зрозумієте, що помилились, буде вже пізно. Виявити такі дефекти можна лише за допомогою випробування, коли Драбину статично навантажують і спостерігають, як вона витримує це навантаження. Державні стандарти (а саме НПАОП 0.00-1.71-13) вимагають регулярно проводити випробування Драбин: металевих – раз на рік, дерев’яних – раз на пів року.

Підприємство ДП «Сумский ЕТЦ» має матеріально технічну базу та підготовлений персонал для проведення перевірок будь-яких типів Драбин. Всі перевірки проводяться швидко, якісно і недорого.

Перевірка складається з двох етапів. Перший етап – фахівець з візуально-оптичного контролю проводить ретельний огляд. Якщо дефектів не було виявлено приходить черга другого етапу – перевірка статичним навантаженням.

Для випробування в ДП «Сумський ЕТЦ» використовується спеціальний стенд, що додатково убезпечує Драбину. Якщо дефекти не були виявлені візуальним оглядом і Драбина почала руйнуватись, у працівника є можливість швидко відреагувати і зняти навантаження. В результаті, власник не отримає назад купу брухту, а зможе провести ремонт чи реставрацію, що буде значно дешевше аніж купувати нову Драбину. І звісно, після ремонту чи реставрації потрібно провести повторне випробування. Ми ж не хочемо щоб Драбина зламалась під нашою вагою?!

Перевірка Драбин з ДП «Сумський ЕТЦ» це – легко, швидко та недорого. А враховуючи, що це напряму безпека вашого здоров’я – просто необхідно!

Також на підприємстві ДП «Сумський ЕТЦ» проводиться перевірка запобіжних та лямкових поясів, страхувальних систем, лазів та кігтів і ще багато чого іншого.

 

Для подальшої співпраці, отримання консультацій телефонуйте нам за номерами:

  • (095) 335-30-26;
  • (0542) 67-87-54;

або надішліть повідомлення на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Будемо раді взаємовигідній співпраці.

 

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУМСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ"

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International,

якщо не зазначено іншого