Енергоаудит

Шановні партнери!

Енегетичний аудит - обстеження підприємств, організацій, окремих виробництв, житлових та громадських будівель,  що проводиться за ініціативою споживача з метою визначення можливості економії паливно-енергетичних ресурсів, здійснення заходів з економії на практиці шляхом упровадження механізмів енергетичної ефективності, а також з метою впровадження системи енергетичного менеджменту

 

 

Об'єктами енергетичного аудиту є:

  • підприємства, господарські об'єкти, організації, установи;
  • будівлі, споруди, суб'єкти господарювання;
  • виробниче та технологічне обладнання;
  • технологічні процеси;
  • системи електро-, тепло-, паливо-, водопостачання;
  • технологічна документація та звітність суб'єкта господарювання у сфері енергозбереження;
  • проекти планів будівництва, реконструкції, ліквідації об'єктів господарської діяльності.

ДП «Сумський ЕТЦ» проводить комплексні енергоаудити з приладовим обладнанням, метою яких (крім обов’язкових) є впровадження реальних кроків для досягнення економії паливно-енергетичних ресурсів, виготовлення енергетичних паспортів на будівлі та їх сертифікація. Запропоновані заходи не зводяться до елементарної заміни лампочок на світлодіодні або заміні котлів. Ми пропонуємо нашим клієнтам реальні кроки для досягнення максимального ефекту від проведення енергоаудиту. Результати аудиту завжди конкретизовані і передбачають рекомендації підбору конкретного обладнання з чіткими строками окупності.

Роботи проводяться висококваліфікованими спеціалістами із застосуванням сучасної тепловізійної апаратури виробництва фірми FLIR (CША), TESTO (Німеччина).

За інформацією звертатись за телефоном

+380 542 678-754

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУМСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ"

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International,

якщо не зазначено іншого