Оцінка вартості активів

На виконання наказу Фонду державного майна України від 06.01.2021 №5 «Про затвердження переліків об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2021 році» (із змінами), наказу Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській Областях від 20.11.2020 № 1587 «Про прийняття рішення про приватизацію єдиного майнового комплексу Державного підприємства «Сумський експертно-технічний центр Держпраці» (код за ЄДРПОУ 30175035) ДП «Сумський ЕТЦ» проводить процедуру відбору оцінювачів або суб’єктів оціночної діяльності для здійснення заходів щодо проведення оцінки вартості активів ДП «Сумський ЕТЦ», що мають нульову вартість. Зацікавленим особам або організаціям пропонуємо звертатись за телефонами, що наведені на сайті, або безпосередньо у центр.

Технологічні транспортні засоби

Чимало юридичних та фізичних осіб, розташованих на території Сумської області, використовують під час господарської діяльності великотонажні та інші технологічні транспортні засоби, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування. При цьому, однак, не всі з зазначених вище осіб дотримуються вимог діючого законодавства до експлуатації вказаних транспортних засобів, а деякі, навіть, не знають про існування цих вимог.

Детальніше...

Графік навчання на лютий 2021 р.

Шановні партнери!

Повідомляємо, що Навчальний центр ДП «Сумський ЕТЦ» проводить набір в групи з дистанційного навчання у ЛЮТОМУ 2021 р. за наступними напрямами:

  •  навчання з загальних питань охорони праці (початок 22.02.2021 р.).

 

Аудит з охорони праці

Питання аудиту з охорони праці на законодавчому рівні підіймається  з моменту прийняття в 1992 році Закону України «Про охорону праці». Так ст. 13 зазначеного закону передбачено, що роботодавець організовує проведення аудиту охорони праці з метою створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. В 2006 році Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону України «Про аудит з промислової безпеки і охорони праці». Але далі прийняття його в першому читанні законотворці не пішли. На міжнародному рівні затверджені та функціонують декілька нормативних актів, зокрема: OHSAS 18001:2007 «Система управління гігієною та безпекою праці» який на території України прийнятий як ДСТУ ОНSAS 18001:2010  «Система управління гігієною та безпекою праці». Норма про проведення аудиту з охорони праці також зустрічається в ПКМУ №1107 від 26.10.2011 року в формі «Декларація відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці».

 

Детальніше...

Забезпечення надійної експлуатації машин і механізмів

Забезпечення надійної експлуатації машин і механізмів, конструкцій і споруд, технологічного обладнання у різних галузях промислово-господарчого комплексу України є необхідною умовою технологічного, економічного і соціального прогресу суспільства.

Детальніше...

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУМСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ"

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International,

якщо не зазначено іншого