У Сумах пройшов семінар з питань безпеки паркових атракціонів

У Сумах на базі дитячого парку «Казка» відбувся семінар-нарада з питань безпечної експлуатації атракціонів області у відповідності із вимогами «Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки». Для участі у заході були запрошені представники місцевих органів влади, директори підприємств та фізичні особи-підприємці, які експлуатують атракціонну техніку.

На початку засідання державні інспектори з охорони праці теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області та технічні експерти ДП «Сумський ЕТЦ» нагадали власникам «містечок розваг» основні вимоги до будови атракціонів, їх складових частин, та про порядок проведення експертного обстеження і технічного огляду атракціонної техніки. Особливу увагу присутніх було зосереджено на пересувних атракціонах – так званих «луна-парках». Саме вони більше всього додають проблем та клопоту щодо безпеки під час літнього відпочинку дітей та дорослих.

Згодом теоретичну частину семінару-наради змінила «практична», яку цього разу провів заступник начальник теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області Віталій Колодій. Під час огляду «джерел розваг» підвищеної небезпеки він зосередив увагу власників атракціонів та представників міськвиконкомів на типових порушеннях.

Спілкуючись з підприємцями, з’ясувалося, що для проведення експертизи атракціонів були запрошені не місцеві фахівці Сумського експертно-технічного центру, а з інших регіонів України. Якість цієї експертизи обов’язково буде перевірено, адже «заїжджі» експерти не лише не зареєструвалися у територіальному підрозділі Держгірпромнагляду (згідно вимог), а навіть не повідомили про це Сумське теруправління.   

Державні інспектори Держгірпромнагляду й надалі не залишатимуть без уваги паркові атракціони, адже мова йде не просто про безпеку, а про безпеку дітей.

 

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУМСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ"

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International,

якщо не зазначено іншого